Порошенко розповів, з ким Україна буде контролювати безвіз на кордоні

Порошенко розповів, з ким Україна буде контролювати безвіз на кордоні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Українські пункти пропуску на кордоні будуть здійснювати єдиний контроль зі словацькими, польськими, румунськими й угорськими партнерами.

Про це заявив президент Петро Порошенко на символічній церемонії відкриття дверей до Європи на словацько-українському кордоні з нагоди запровадження безвізового режиму між Україною та країнами Шенгенської зони, повідомляє “Народна правда” з посиланням на прес-службу глави держави.

Loading...

“Запустили нові потяги до сусідніх європейських країн, разом із нашою митною та прикордонною службами спільно облаштовуємо пункти пропуску і будемо робити єдиний контроль із нашими словацькими, польськими, румунськими й угорськими партнерами, як символ дружби і довіри між нашими країнами”, – наголосив Порошенко.

На його думку, чим більший прогрес влада демонструє на шляху реформ, “тим більше аргументів у мене і в українського народу з’являється для того, щоб надати Україні перспективу членства в Європейському Союзі”.

Нагадаємо, що у неділю, 11 червня, президент України Петро Порошенко відкрив символічні двері до Європейського союзу на українсько-словацькому кордоні.

У перші години дії нових правил про безвізовий режим із ЄС державний кордон України з біометричними паспортами перетнули понад 600 українців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...