Порошенко “відкрив двері в ЄС” на кордоні зі Словаччиною

Порошенко “відкрив двері в ЄС” на кордоні зі Словаччиною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

У неділю, 11 червня, президент України Петро Порошенко разом із президентом Словаччини Андрієм Кіскою відкрив символічні двері до Європейського союзу на українсько-словацькому кордоні.

Церемонія з нагоди вступу в дію безвізу проходила на пропускному пункті “Ужгород”, повідомляє “Народна правда” з посиланням на пост президента в Facebook.

Loading...

Порошенко відкрив символічні двері в ЄС ключем, а з іншого боку на зустріч вийшов президент Словаччини Андрій Кіска

“11 червня назавжди закарбується в нашій історії. Це повернення України до об’єднаної Європи! Відсьогодні кожен українець може випити фантастичну каву у Братиславі, полетіти лоукостом у Варшаву, відвідати Віденську оперу”, – наголосив Порошенко.

За його словами, українці дуже довго цього чекали і це “історична мить, коли ми руйнуємо паперову завісу, яка відділяла Україну від Європи”.

“Це означає, зо Україна зробила величезні реформи. Ми разом спільними зусиллями змінили країну, а наші партнери з Європи дотримались свого слова і двері європейського Союзу, двері наших друзів і партнерів відкриті для нашої великої, 45-мільйонної нації, для українського народу. Я вас всіх вітаю”, – заявив Порошенко.

Нагадаємо, що в ніч на 11 червня почав діяти безвізовий режим з ЄС для всіх громадян Украіни.

Раніше глава Європейської ради Дональд Туск і високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні привітали українців з введенням безвізового режиму з Європейським союзом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...