Стало відомо, скільком українцям відмовили у в’їзді в ЄС

Стало відомо, скільком українцям відмовили у в’їзді в ЄС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 11 червня, у в’їзді до Євросоюзу за біометричним паспортом по безвізу відмовили поки що одному українцю через перевищений раніше термін перебування на території ЄС.

Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, передає “Народна правда” з посиланням на “112 Україна“.

Loading...

“Громадяни України, які скористалися безвізом, потрапили до країни свого призначення, за винятком одного громадянина. Відмовили громадянину України, який у свій час перевищив термін перебування в Данії, і, відповідно, йому тимчасово заборонено у зв’язку з цим в’їзд на територію Європейського Союзу”, – заявив він.

Слободян також додав, що всі інші громадяни без проблем перетнули кордон з європейськими країнами.

За його словами, всього за сьогодні кордон з ЄС перетнули близько 3,5 тисяч українців з біометричними паспортами, з яких 600 українців, які вже скористалися безвізом.

З безвізників через автомобільні пункти пропуску на заході кордон вже перетнули 80%, а 20% скористалися авіаційним сполученням.

Слободян також зазначив, що на цей момент немає ажіотажу на кордонах. “На даний момент ми не бачимо ажіотажу, того, що українці масово кинулися виїжджати за кордон, користуючись безвізом”, – заявив він.

Нагадаємо, що в ніч на 11 червня почав діяти безвізовий режим з ЄС для всіх громадян Украіни.

Сьогодні президент України Петро Порошенко відкрив символічні двері до Європейського союзу на українсько-словацькому кордоні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...