Стало відомо, скільки людей на Донбасі залишилося без водопостачання

Стало відомо, скільки людей на Донбасі залишилося без водопостачання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що декілька населених пунктів на Донбасі залишилися без водопостачання через те, що бойовики обстріляли водопровід.

На Донбасі через пошкодження Південнодонбаського водопроводу під час обстрілу 400 тис. осіб залишилися без водопостачання. Зокрема це жителі Покровська, Мирнограда, Волновахи, Добропілля та інших населених пунктів. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” поінформував Павло Жебрівський, пише видання «Народна Правда».

“Зараз разом з ДержНС організовуємо підвезення питної та технічної води. Якщо в Авдіївці ми вже навчилися і чітко розуміємо, вже розписаний алгоритм, то тут, оскільки велика площа, велика кількість людей (близько 400 тис. осіб залишилися без води), за половину доби все зробити досить складно, але ми точно зробимо. І зараз проблема у тому, що ця насосна станція знаходиться ближче до позицій бойовиків (ред.). Крім цього, там розбитий трансформатор і пошкоджені батареї. На жаль, ми можемо працювати тільки бригадами”, – сказав він.

Голова ВЦА також зазначив, що для того, щоб бригади розпочали ремонтні роботи, ключовою умовою є обов’язкова присутність ОБСЄ та дотримання “режиму тиші”. За словами Жебрівського, українська сторона вже надала “режим тиші”, зараз проводиться робота з російською стороною.

Раніше повідомлялось, що бойовики готують масштабний наступ на позиції ЗСУ.

Джерело: Народна Правда