У МВС повідомили, що потрібно для подорожі в ЄС на автомобілі

У МВС повідомили, що потрібно для подорожі в ЄС на автомобілі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З 11 червня громадяни України можуть вільно користатися безвізовим режимом та без додаткових ускладнень подорожувати Європою, але при наявності певних документів.

Головний сервісний центр МВС інформує власників авто про те, які документи мають бути наявними при собі у разі користуванням транспортним засобом, передає “Народна правда”.

Loading...

Отже, для подорожі за кордон на автомобілі необхідно мати:

– національне посвідчення водія (зверніть увагу, що посвідчення водія має відповідати міжнародним вимогам, зокрема, у разі користування національним посвідченням водія закордоном, документ повинен мати строк дії);

– розпізнавальний знак України на транспортному засобі;

– договір обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів;

– свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на особу, яка перетинає кордон;

– державний номерний знак на ТЗ.

Водіям також слід пам’ятати, що індивідуальні номерні знаки транспортних засобів дійсні лише на території України, за кордон необхідно виїжджати на державних номерних знаках.

У разі відсутності права власності на транспортний засіб, слід оформити документи для поїздки за кордон, для цього необхідна заява власника транспортного засобу або документ, що підтверджує право користування і/або розпорядження транспортним засобом.

Особам, які здійснюють поїздку за кордон, на період подорожі видається свідоцтво про реєстрацію на їх ім’я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім’я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування і/або розпорядження транспортними засобами, зберігаються у сервісному центрі МВС.

Важливо! Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному сервісному центру МВС не пізніше 10 днів після повернення з-за кордону.

Транспортні засоби, на які згідно із законом встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних у розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.

У МВС повідомили, що потрібно для подорожі в ЄС на автомобілі

Нагадаємо, що в ніч на 11 червня почав діяти безвізовий режим з ЄС для всіх громадян України.

Станом на ранок 11 червня український кордон з Європейським союзом без віз з біометричними паспортами перетнули вже понад 600 громадян України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...