У невизнаному Косово стартували парламентські вибори

У невизнаному Косово стартували парламентські вибори
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У неділю, 11 червня, в Косово проходять дострокові парламентські вибори, які стали вже третіми з часу, як у 2008 році Косово в односторонньому порядку проголосило незалежність від Сербії.

Голосування відбувається на рік раніше запланованого терміну, повідомляє “Народна правда” з посиланням на “Радіо Свободу“.

Loading...

У голосуванні мають прийняти участь близько 1,8 мільйона виборців, виборчу кампанію проводять 19 партій.

У травні президент Косова Хашим Тачі оголосив дострокові парламентські вибори. Це відбулося після того, як парламент висловив недовіру уряду.

За недовіру уряду Іси Мустафи проголосували 78 зі 120 депутатів, поклавши кінець коаліції «Демократичної ліги Косова», лідером якої є Мустафа, і «Демократичної партії» президента Хашима Тачі.

Проблеми у коаліції почалися через розбіжності між цими двома партіями. Недовіру уряду на голосування винесла опозиція, але це підтримали і представники «Демократичної партії».

Як відомо, Косово проголосило незалежність від Сербії у 2008 році. Це визнали 114 держав. Белград протестує проти цього.

Нагадаємо, що у Франції теж стартували парламентські вибори, які відбудуться у два тури 11 та 18 червня. Вони розпочалися с голосування в заморських територіях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...