У РФ жорстко засудили росіянина через Україну, відео

У РФ жорстко засудили росіянина через Україну, відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

Суд Російської Федерації засудив Романа Гришина до 320 годин обов’язкових робіт за те, що той зробив репост проукраїнського відео у соціальній мережі “ВКонтакте”.

Юрист правозахисного центру “Меморіал” Денис Шедов заявив, що прокурор розраховував засудити Гришина до року і шести місяців колонії-поселення, проте суддя обмежився обов’язковими роботами, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на «Канал 24».

Loading...

Причиною кримінального переслідування Гришина став його перепост у соцмережі в 2014 році музичного ролика “Новий хіт з Харкова! Це, дитинко, ра..зм”, що критикує політику влади Росії на південному сході України. Звинувачення ґрунтувалося на психолого-лінгвістичної експертизи.

Експертиза була проведена із суттєвими порушеннями.

“Але ми у альтернативних експертів замовляли рецензію на цю експертизу. Було знайдено багато помилок, порушень, в тому числі федерального законодавства. Суд нашу експертизу вирішив не брати до уваги”, – розповів Гришин.

Справу на Гришина завели в кінці 2016 року. Незадовго до цього до нього на роботу приходили співробітники ФСБ, які цікавилися його поїздками на територію України. Сам Гришин пояснював, що їздив туди до друзів як турист.

Ролик, за який засудили росіянини. Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Раніше ми повідомляли, що «ліві» Німеччини відмовилися засудити Росію за окупацію Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...