Україна запустить новий “безвізовий” потяг до Європи

Україна запустить новий “безвізовий” потяг до Європи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

«Укрзалізниця» планує запустити черговий “безвізовий” поїзд зі столиці України до Польщі. Вже з 1 серпня почне курсувати поїзд “Київ – Краків”. Крім цього, ведеться переговорний процес про запуск прямих поїздів до міст Чехії.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час супроводу першого “безвізового” поїзд з Києва до польського Перемишля заявила, що вже через місяць з України можна буде дістатися до країн Європи на нових поїздах, інформує видання «Народна Правда »з посиланням на УНІАН.

“З 1 серпня починає курсувати потяг “Київ – Краків”. Тобто, додаються і додаються надалі поїзда, будуть з’єднувати нас з країнами Європейського Союзу. І ми бачимо, що є також зацікавленість і у наших партнерів”, – наголосила вона.

За її словами, що нещодавно відбулося засідання спільної міжурядової українсько-чеської комісії. Представники Чехії повідомили, що зацікавлені в тому, щоб Україна продовжила залізничне сполучення в Чеську Республіку.

Нагадаємо, вночі, 11 червня, безвізовий режим для України вступив у дію. Відтепер українці без віз можуть відвідувати майже всю Європу – за умови наявності біометричного паспорта.

Раніше ми повідомляли, що 11 червня з Києва до Перемишля вирушить перший “безвізовий поїзд”, на якому здійснять символічну першу подорож без віз до Європейського Союзу активісти, аналітики, експерти, митці та журналісти.

Джерело: Народна Правда