Як у “ДНР” обходять заборону на безвіз з ЄС

Як у “ДНР” обходять заборону на безвіз з ЄС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В окупованому бойовиками “ДНР” Донецьку з’явилися об’яви про оформлення біометричних закордонних паспортів для в’їзду до Європейського Союзу за хабар.

Про це в Facebook повідомив український журналіст Денис Казанський, передає “Народна правда”.

“Настало 11 червня, і в “ДНР” впали скрєпи. У забороненому “Вконтактіке”, як гриби, множаться групи, що пропонують швидко за хабар оформити біометричні паспорти. Наплив бажаючих також досить великий”, – написав він.

За словами журналіста, люди в основному цікавляться, як оформити паспорт без виїзду на підконтрольну територію. “Але тут біда – виїзд необхідний, щоб пройти дактилоскопію”, – додає він.

В той же час, Казанський підтримує вільну видачу біометричних паспортів абсолютно всім громадянам України, навіть прихильникам “русского мира”.

“Нехай їздять, дивляться, як живуть нормальні країни. По-іншому у них мракобісся і сталінщина з голови не вивітряться”, – пише він.

Як у “ДНР” обходять заборону на безвіз з ЄС

Нагадаємо, що в ніч на 11 червня почав діяти безвізовий режим з ЄС для всіх громадян Украіни.

Міністерство закордонних справ опублікувало фотографії перших українців, які перетнули кордон Європейського союзу за біометричними паспортами вже без віз 11 червня.

Також з настанням 11 червня через пункт пропуску «Чоп-Загонь на територію Угорщини в’їхав перший “безвізовий” автомобіль з України.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що перші авіарейси з України до країн Європейського союзу по безвізу успішно приземлилися.

Джерело: Народна Правда