В Росії на антикорупційних мітингах почалися затримання, оприлюднено відео

Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

В Росії почалися антикорупційні акції. Мітинги проходять в таких містах, як, Казань, Улан-Уде, Барнаул, Благовєщенськ, Новосибірськ і Владивосток, та на Алтаї. Затримано вже декілька активістів.

На неузгодженому мітингу у Владивостоці сталася бійка між бійцями ОМОН і демонстрантами. Затримано 11 осіб, серед яких активіст Максим Шинкаренко, який стояв зі згорнутим плакатом, на якому було написано: “Дімон, вийди геть, “передає «Народна Правда».

Координатора місцевого штабу Навального, депутата міської думи Юрія Кучина поліція затримала ще до початку акції. Мітинг в центрі Владивостока не був узгоджений.

Влада його організаторам надала місце на околиці міста, але активісти відмовилися проводити там свою акцію. В розгоні демонстрантів брали участь козаки. Вони побили кількох активістів.

Користувачі соцмереж показали як проходять антикорупційні акції.

В Росії на антикорупційних мітингах почалися затримання, оприлюднено відео В Росії на антикорупційних мітингах почалися затримання, оприлюднено відео В Росії на антикорупційних мітингах почалися затримання, оприлюднено відео

 

В Росії на антикорупційних мітингах почалися затримання, оприлюднено відео

 

 

 

Джерело: Народна Правда