СБУ викрила механізм розкрадання грошей на реабілітацію учасників АТО

СБУ викрила механізм розкрадання грошей на реабілітацію учасників АТО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

СБУ припинила чергове розкрадання бюджетних коштів. Вони призначались для реабілітації ветеранів та учасників АТО, які повернулись з зони бойових дій на сході України.

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) виявили корупційний механізм розкрадання чиновниками грошей, виділених на реабілітацію ветеранів та учасників антитерористичної операції. СБ України під час заходів, спрямованих на попередження та усунення загроз національним інтересам України у військовій сфері, зокрема щодо соціального захисту військовослужбовців та учасників АТО, викрили схему розкрадання бюджетних коштів, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на прес-службу СБУ.

Loading...

Правоохоронці встановили, що керівники низки реабілітаційних закладів надали за змовою з чиновниками акти виконаних робіт, до яких внесли недостовірні дані щодо обсягів наданих послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

«За висновками експертів, через корупційну оборудку зловмисники привласнили 22,5 мільйона державних гривень», – повідомили в СБУ. У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України, співробітники спецслужби спільно з прокуратурою оголосили про підозру дев’ятьом керівникам реабілітаційних установ, яким судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

СБ України поінформувала Міністерство соціальної політики про виявлені факти для вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення належного відомчого контролю за виконанням програм реабілітації учасників антитерористичної операції. За матеріалами Служби безпеки України Мінсоцполітики ініційовано внесення змін до законодавства для врегулювання порядку використання бюджетних коштів, передбачених для соціального захисту учасників АТО. Планується, що повноваження з виконання програми будуть передані до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення.

Нагадаємо, днями повідомлялось, що СБУ викрила російську агентурну мережу на Донбасі.

Джерело: Народна Правда