В Запоріжжі спалах ботулізму – захворіли вже десять осіб

В Запоріжжі спалах ботулізму – захворіли вже десять осіб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Десятеро людей захворіли на ботулізм в Запоріжжі. Як кажуть медики, всі вони в останні дні вживали в’ялену рибу, нехтуючи застереженнями щодо неприпустимості таких дій в теплу пору року.

У Запоріжжі після вживання в’яленої риби за останні кілька днів на ботулізм захворіли 10 осіб. До реанімації потрапили одразу п’ять людей, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на агентство “Інтерфакс-Україна”.

Loading...

За словами головного інфекціоніста Запорізької області, заступника головного лікаря Запорізької обласної інфекційної лікарні Ірини Іванової, було госпіталізовано троє жінок віком 53, 40 і 30 років. Двоє з них перебувають на штучній вентиляції легенів, ще одна жінка має порушення мови та ковтального рефлексу.

«Вони всі говорять, що їх хтось пригощав рибою нелегального виробництва. На сьогоднішній день у нас в області захворіло 10 осіб на ботулізм. І буквально останні кілька днів – п’ятеро людей потрапили в реанімацію», – повідомила медик. За її словами, всі запорожці, які захворіли на ботулізм, мають шанси одужати, хоча захворювання проходить важко і може завершитися летальними випадками.

Нагадаємо, днями стало відомо, що керівництво дитсадка на Донеччині приховало факт масового отруєння дітей.

Джерело: Народна Правда