Аферисти друкували фальшиві документи для виїзду в США

Аферисти друкували фальшиві документи для виїзду в США
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Підроблений пакет документів для поїздки у Сполучені Штати коштував близько 30 тисяч гривень. Утім, надавши до посольства ці папірці, ошукані громадяни, як правило, зазвичай отримували відмову у візі.

Працівники Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми припинили протиправну діяльність директора комерційної фірми, яка організувала шахрайську схему під прикриттям отримання віз до США, повідомляє “Народна Правда”.

Зловмисники виготовляли фіктивні довідки з місця роботи та про наявність грошових коштів з банків. Також до «пакету» входили підроблені листи провідних українських суб’єктів господарювання щодо участі їхніх «представників» у виставках, форумах та семінарах на території США.

Аферисти друкували фальшиві документи для виїзду в США

Крім цього, фігурантка виготовляла підроблені документи для отримання віз до США нібито з метою лікування.

Усі ці фальшивки ошукані українці надавали для отримання американських віз і зазвичай отримували відмову. Слідством встановлено, що вартість одного такого «пакета документів» сягала близько 30 тисяч гривень.

У ході санкціонованого обшуку вилучено значну кількість паспортів громадян України, підроблені документи різноманітних юридичних осіб. Крім того, вилучено оргтехніку, на якій виготовлялися фальшивки, а також штампи та банківські картки.

Аферисти друкували фальшиві документи для виїзду в США

Директору фірми повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 190 (Шахрайство) та 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, столичними правоохоронцями затримано учасників злочинної групи, які сприяли незаконному одержанню громадянства України особами, що знаходяться у кримінальному розшуку, та їх незаконній легалізації в Україні.

Нагадаємо також, у МВС повідомили, що потрібно для подорожі в ЄС на автомобілі.

Джерело: Народна Правда