Під Слов’янськом виявлена схованка з вогнеметами, оприлюднені фото

  • 11111-1.jpg
  • 301338.jpg
  • 301339.jpg
  • 301340.jpg
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Співробітниками СБ України в зоні бойових дій на Донбасі було знайдено чергову схованку зі зброєю. Також, в “сірій зоні” знайшли постріл до протитанкового гранатомета, вироблений на російському оборонному підприємстві.

Під Слов’янськом Донецької області співробітниками Служби безпеки України спільно із бійцями ЗСУ було виявлено схованку з трьома вогнеметами “Джміль”, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на прес-центр СБУ.

Loading...

“Зі схованки, облаштованої в покинутій будівлі поблизу Слов’янська, правоохоронці вилучили три реактивних піхотних вогнемети “Джміль”. Експерти проводять дослідження ідентифікуючих ознак вогнеметів, оскільки на території України виробництво подібного озброєння не проводиться”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, поблизу одного з селищ Донецької області, в так званій “сірій зоні”, співробітники СБУ виявили осколковий постріл ОГ-7В до ручного протитанкового гранатомета РПГ-7.

“Згідно з висновками фахівців, боєприпас розроблений оборонним підприємством Російської Федерації “Науково-виробниче підприємство “Базальт”, м. Москва, і прийнятий на озброєння російською армією в 1999 році”, – зазначили у спецслужбі.

Раніше в Слов’янську правоохоронці в схованці виявили станковий гранатомет АГС-17, 2 гранатомета РПГ-7В з пострілами, 2 реактивні протитанкові гранати РПГ-22, протитанкову рушницю ПТРД, 300 гранатометних пострілів ВОГ-17 і ВОГ-25, а також майже 12 тис. патронів калібром 7,62 і 5,45 мм.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...