ГПУ отримала подання на зняття недоторканності з трьох нардепів

ГПУ отримала подання на зняття недоторканності з трьох нардепів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Генеральна прокуратура України отримала від Спеціалізованої антикорупційний прокуратури подання на на зняття недоторканності з народних депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова і Борислава Розенблата.

Про це в Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає “Народна правда”.

“Генеральна прокуратура отримала від САП подання на народних депутатів О. Довгого, М. Полякова і Б. Розенблата сьогодні близько 15:30. Юридична служба ГПУ взяла документи на опрацювання на відповідність нормам закону “Про регламент Верховної Ради України”, а саме кожне подання має бути вмотивованим і достатнім, містити конкретні факти і докази, що підтверджують факт вчинення зазначеною в поданні особою суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України”, – зазначила вона.

Сарган підкреслила, що у зв’язку з цим подати подання до Верховної Ради на вищевказаних нардепів вже в середу, 21 червня, для розгляду їх на регламентному комітеті неможливо.

“Генпрокурор прийме рішення про підтримку уявлень після надходження висновку юридичної служби ГПУ”, – повідомила вона.

Нагадаємо, що САП підготувала подання на зняття недоторканності з народних депутатів Борислава Розенблата та Максима Полякова. Пізніше у відомстві зазначили, що направили на підпис генпрокурору Юрію Луценко також подання на зняття недоторканності з позафракційного нардепа Олеся Довгого.

В цілому по цій справі на сьогодні повідомлено про підозру шістьом особам: двом охоронцям нардепа Розенблата та його помічнику, а також трьом представникам об’єднання “Депутатський контроль”.

Джерело: Народна Правда