Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка

Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Продукти харчування в Україні з початку 2017 року трохи піднялися в ціні. Однак це не стосується гречки та яєць, які за останній час дещо подешевшали.

У Державній статистиці України відзначають, що найдорожчими є продукти харчування у трьох областях: Київській, Закарпатській та Одеській, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

Як відомо, з 1 липня скасовується державне регулювання цін на продукти харчування. Експерти оцінюють ініціативу Кабміну позитивно і не прогнозують різкого стрибка цін після того, як вона почне діяти.

За 5 місяців 2017 року ціни на хліб в середньому зросли на 1,23 грн. Рис подорожчав на 1,49 грн, а от гречка навпаки подешевшала на 2,70 грн. Суттєво зросло в ціні м’ясо: яловичина подорожчала на 13,58 грн, а свинина – на 18,91 грн. Також зросли ціни на цибулю (+ 6,14 грн) і картоплю (+ 3,41 грн). Натамість яйця подешевшали з січня на 1,48 грн.

На сайті “24” створили серію інфографік, які показують динаміку цін на продукти в Україні з початку року. Тут також виділені найдорожчі та найдешевші області за цінами на продукти харчування.

Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка Стало відомо, наскільки в Україні подорожчали продукти у 2017 році: інфографіка

Джерело: Народна Правда