Дейдей розповів, хто і чому хоче зняти з нього недоторканність

Дейдей розповів, хто і чому хоче зняти з нього недоторканність
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Народний депутат від “Народного фронту” Євген Дейдей вважає подання на зняття з нього недоторканності політичною розправою, зокрема, з боку екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна“, передає “Народна правда”.

“Я абсолютно готовий, щоб мене перевірили. Я готовий постати перед Радою, щоб вона ознайомилася і прийняла правильне рішення. Я впевнений за кожен пункт декларації. Наразі, я вважаю, це політичною розправою, і конкретно Саакашвілі, проти якого я вів активну кампанію”, – зазначив він.

Нагадаємо, у травні генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що в ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ до Верховної Ради підготовлені подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим. 1 КК України), Євгенія Дейдея (ст. 368 прим. 2 КК України) та Андрія Лозового (ст. 212, 368 прим. 2 КК України).

Сьогодні Луценко направив до парламенту подання на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова і Борислава Розенблата.

Ближче до вечора список нардепів поповнився Євгеном Дейдеєм з “Народного фронту”, якого підозрюють у незаконному збагаченні на суму 6,1 млн грн.

Джерело: Народна Правда