ФСБ розслідує діяльність “міністра оборони” “ДНР”

ФСБ розслідує діяльність “міністра оборони” “ДНР”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Спеціальна комісія з Росії перевіряє діяльність “міністра оборони” “ДНР Володимира Кононова, який підозрюється в розкраданні «гуманітарної допомоги», що надходила з Росії.

“Міністра оборони” “ДНР” Кононова підозрюють в розкраданні російської “гуманітарки”. Крім того, «радники» в штабі «1-го АК ДНР» (ОК «Донецьк») в доповідях на ім’я керівництва Центру територіальних військ ЮВО ВС РФ покладають на В.П.Кононова відповідальність за махінації з фінансуванням місцевих бойовиків і російських найманців з РФ, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “ІС“.

У доповіді йшлося про хронічні невиплати в 2016 – початку 2017 рр. «бойових виплат» в цілому ряді частин і підрозділів даного «армійського корпусу».

Крім того, за підсумками роботи в «ДНР» комісії Центру територіальних військ ЮВО ВС РФ керівництвом «ДНР» прийнято рішення про формування системи військово-медичних закладів.

Нинішня система, при якій місцеві бойовики, російські найманці і військовослужбовці ЗС РФ на Донбасі отримують медичну допомогу в цивільних закладах, була жорстко розкритикована російськими «інспекторами».

У звіті останніх, зокрема, було зазначено, що через брак обладнання, медикаментів, підготовленого медичного персоналу, загальної деградації системи медичних установ в окупованих районах Донецької області, «ополченці» фактично не отримують кваліфіковану медичну допомогу в разі поранень, через чого фіксується високий відсоток смертності.

Це, в результаті, плачевно позначається на морально-психологічному стані «особового складу» «1-го АК ДНР», кий розуміє, що в разі поранень вони не отримають кваліфіковану медичну допомогу.

Також, як повідомили в “ІС”, розпочата «переатестація» працівників «Горлівського виконкому ДНР». Під час її проведення майже 50% питань стосуються «конституції ДНР», складу «ради міністрів ДНР», «героїв ДНР», символіки даного псевдодержавності освіти. Такий підхід викликає невдоволення з боку «держслужбовців ДНР», які вважають дану методику абсурдною, аналогічної який існував за часів СРСР.

Нагадаємо, бойовики “ДНР” здійснили жорстокий напад на патруль ОБСЄ.

Також у “ДНР” розстріляли п’ятьох бойовиків-бунтівників.

Джерело: Народна Правда