Луценко грозить нардепу Довгому кримінальною відповідальністю

Луценко грозить нардепу Довгому кримінальною відповідальністю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Генеральний прокурор України Юрій Луценко направив до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олеся Довгого.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає “Народна правда”.

“Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата О. Довгого, в діях якого вбачаються ознаки зловживання службовими обов’язками, вчинених у співучасті, з метою незаконного відчуження 10 земельних ділянок заказника “Острів Жуків”, загальною площею 44,25 га”, – написав Луценко.

Нагадаємо, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав і направив на підпис генпрокурору Юрію Луценку подання на зняття недоторканності з Олеся Довгого. Справа стосується виділення земельних ділянок у столиці в 2007-2009 роках, коли Довгий був секретарем Київської міської ради.

20 червня Генеральна прокуратура отримала від САП подання на зняття недоторканності з народних депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова і Борислава Розенблата.

Крім того, Луценко вніс до Верховної Ради звернення щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від Радикальної партії Андрія Лозового.

Джерело: Народна Правда