Міністр соцполітики розповів про нововведення пенсійної реформи

Міністр соцполітики розповів про нововведення пенсійної реформи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кабінет міністрів пропонує виплачувати адресну державну допомогу тим, хто досяг пенсійного віку, має не менше 15 років страхового стажу, однак не має права на пенсію. Також Уряд пропонує перенести збільшення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію.

Кабінет міністрів запропонував ввести новий вид адресної державної соціальної допомоги, який називається “Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не має права на пенсійну виплату, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “112 канал“.

Loading...

Протягом 3 років людям, які мають не менше 15 років страхового стажу, але не мають 25 років стажу, їм буде призначатися державна адресна соціальна допомога за їх доходами у розмірі прожиткового мінімуму, – заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Ця допомога виплачуватиметься до моменту, поки особа не набуде права на пенсійну виплату.

“Таким чином ми врахували необхідність плавного переходу, щоб люди не залишилися без соціальної підтримки на цей перехідний період”, – додав міністр.

Крім того, Кабінет міністрів розглянув пропозицію перенести збільшення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію до 25 років з 2018 на 2020 р. і ухвалив рішення залишити у проекті реформи.

При цьому Рева зазначив, що з 1 січня 2018 року коефіцієнт страхового стажу при призначенні нових пенсій становитиме 1 (одиницю).

Також Рева заявив, що з 1 грудня на 1 жовтня переноситься дата індексації пенсії, згідно із законом про державний бюджет на 2017 рік.

Нагадаємо, міністр соцполітики розповів, що чекає маленькі пенсії українців, а також презентував формулу для розрахунку пенсій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...