Школярі Донецька укпинили та зганьбили главу “ДНР” Захарченка

Школярі Донецька укпинили та зганьбили главу “ДНР” Захарченка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Медалісти-випускники шкіл “ДНР”, а також їх батьки чудово розуміють, що з такою відзнакою у дітей попереду кепське майбутнє, тому третина учнів взагалі відмовилася отримувати нагороди за навчання.

Більше третини випускників окупованого російськими військами Донецька відмовилися прийти на урочисте нагородження, щоб уникнути отримання медалей з рук ватажка “ДНР” Олександра Захарченка, пише “Народна Правда” з посиланням на “Апостроф“.

За повідомленням блогера Олександра Чернова, на урочистий захід з підконтрольного терористам Донбасу звозили медалістів з батьками. Однак, незважаючи на організоване завезення людей, близько 100 випускників (більше 30%) проігнорували захід під вигаданими приводами.

“Чимале число мам заздалегідь просили організаторів “не виводити на сцену” їхніх дітей, “не називати ПІБ”, були навіть такі, які, дізнавшись, що буде “вручати медалі “особисто Захарченко – “дарували право своїх дітей більш гідним”… Причина масово однакова: “нам ще в Україні, а потім, якщо вийде, і в Європі вступати і вчитися”!” – зазначив Чернов.

Школярі Донецька укпинили та зганьбили главу “ДНР” Захарченка

Він уточнив, що в результаті Захарченко разом з “міністром освіти” “ДНР” особисто вручили медалі ледь 15 школярам, а на сцену під озвучені ПІБ на “колективне фото” вийшли до 30.

Нагадаємо, раніше “НП” повідомляла, як мешканці Криму та Донбасу роблять собі безвіз.

Раніше, як відомо, президент Порошенко обіцяв, що жителі окупованих територій матимуть проблеми з безвізовим режимом з ЄС.

Джерело: Народна Правда