В Європі заарештували €15 млн гарантій України на проведення Євробачення

В Європі заарештували €15 млн гарантій України на проведення Євробачення
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Соціальна правда

Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру арешту 15 мільйонів євро фінансових гарантій України на проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Про це повідомляє прес-служба Національної супільної телерадіокомпанії України, передає “Народна правда”.

Як зазначається, Європейський мовна спілка (ЄМС) повідомила українській стороні, що Женевське управління примусового стягнення заборгованості ініціювало процедуру накладення арешту на 15 млн євро. Але у своєму листі до ЄМС це управління не повідомило про підстави накладення арешту і не вказало ініціатора цієї процедури.

“Ми найняли юридичну фірму з Швейцарії, оскільки потрібно з’ясувати всі обставини справи і визначити порядок застосування процедури накладення арешту відповідно до швейцарського законодавства”, – повідомив глава НСТУ Зураб Аласанія.

У Національній суспільній телерадіокомпанії України відзначають, що міжнародний пісенний конкурс було успішно проведено в Україні, отже сума гарантії має повернутися.

Як відомо, Україна успішно відзвітувала про проведення Євробачення-2017 перед Європейською мовною спілкою.

Нагадаємо, що 13 травня в Києві відбувся фінал пісенного конкурсу Євробачення-2017. Переможцем конкурсу став представник від Португалії Сальвадор Собрал.

Під час фінального шоу не обійшлося без конфузів. Під час виступу української співачки Джамали, на сцену вибіг пранкер і оголив сідниці. Тепер його хуліганську витівку оцінить український суд.

Також повідомлялося, що більшість гостей пісенного конкурсу в Україні не проти повернутися в нашу країну ще раз.

Джерело: Народна Правда