Турчинов розповів, що зажадають у росіян при в’їзді в Україну

Турчинов розповів, що зажадають у росіян при в’їзді в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Турчинов запропонував відбирати у громадян РФ відбитки пальців або сканувати сітківку ока при перетині українського кордону. Дані заходи будуть проводитися до введення візового режиму.

Держприкордонслужба України встановить в пунктах пропуску на кордоні з РФ додаткове обладнання для контролю в’їзду росіян в Україні. Про це розповів секретар РНБО Олександр Турчинов, передає «Народна Правда».

Турчинов зробив заяву після відкриття нового відділу прикордонної служби в Харківській області:
«Необхідно ще технічне обладнання, щоб не створювати черг на кордоні, так як не вистачає технічних засобів, щоб на 100 відсотків забезпечити цю задачу. Але прикордонники над цим працюють, і вони нададуть буквально на наступному тижні свої розрахунки, і вони формально вже готові приступати до цієї процедури».

Секретар РНБО також зазначив:

«Щоб забезпечити пропуск за біометричними паспортами, поки уряд визначається з введенням візового режиму, при перетині кордону будь-яким росіянином відбирати у нього ідентифікаційні ознаки (або відбитки пальців, або сітківку ока), така робота ведеться. Я сподіваюся, що уряд фінансово підтримає цю роботу, яка дасть результат, ми вважаємо протягом місяця, якщо буде необхідне фінансування».

Що стосується відсутності біометрії у більшості російських громадян, Турчинов зазначив – «Те, що у багатьох росіян немає біометричних паспортів – їхні запитання. Нехай їх замовляють. Ми повинні надійно захищати кордон і чітко ідентифікувати тих, хто цей кордон перетинає, перш за все з країни-агресора».

Раніше Турчинов виступив за якнайшвидше введення візового режиму з РФ.

Джерело: Народна Правда