У Німеччині сталася масова сутичка мігрантів з футбольними фанатами

У Німеччині сталася масова сутичка мігрантів з футбольними фанатами
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Німеччині відбулася масова бійка за участю мігрантів і футбольних фанатів. Повідомляється про постраждалих серед поліцейських і кількох пошкоджених автомобілях.

У Німеччині (Магдебург, федеральна земля Саксонія-Ангальт) сталася масова бійка за участю мігрантів і футбольних фанатів, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення Mitteldeutsche Rundfunk.

Loading...

Як повідомляється, в зіткненнях з обох сторін взяли участь близько 150 осіб. На даний момент не повідомляється про встановлені причини виникнення конфлікту.

Для наведення порядку було залучено близько 110 поліцейських. 14 з них отримали легкі поранення, ще один був госпіталізований з важким пораненням.

Відзначається, що багато хто з учасників інциденту перебували в стані сильного алкогольного сп’яніння, вони кидали каміння і пляшки в співробітників поліції. В ході зіткнень було пошкоджено декілька автомобілів.

У Німеччині сталася масова сутичка мігрантів з футбольними фанатами

Поліції вдалося відновити порядок через кілька годин. Семеро учасників бійки були затримані. Проти них були порушені кримінальні справи про напад при обтяжуючих обставинах, заворушеннях і заподіянні шкоди.

Джерело: Народна Правда
загрузка...