В Італії запропонували допитати Путіна

В Італії запропонували допитати Путіна
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Італії запропонували допитати Путіна в справі про змову між державою і мафією. На початку 1990-х років відбулися резонансні вбивства двох суддів.

Захисник італійського генерала Маріо Морі в суді запропонував допитати президента Росії Володимира Путіна в рамках судового розгляду у кримінальній справі про переговори держави з мафією, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення La Stampa.

Loading...

Генерал Морі проходить у справі про секретні переговори між високопоставленими представниками італійської держави і ватажками мафіозного клану «Коза ностра», які, за версією прокуратури Палермо, мали місце на початку 1990-х років.

Колишнього главу спецпідрозділів карабінерів генерала Морі звинувачували в заступництві колишнього боса «Коза Ностри». Адвокат Морі висунув пропозицію про допит Путіна у зв’язку з появою аудіозаписами «прослушки», на яких один з босів мафії говорить про вбивства в 1992 році двох суддів, які починали процес проти сицилійської мафії.
Один з цих суддів, Джованні Фальконе, вів розслідування щодо використання мафіозними кланами Італії так званої «чорної каси КПРС».

Розслідування справи про ймовірні домовленості між державою і мафією було розпочато прокуратурою Палермо в 2008 році.

Слідство вважає, що на початку 1990-х років за вказівкою босів «Коза ностра» в Італії були здійснені кілька кривавих терактів. Після чого почалися секретні переговори між представниками держави і ватажками мафії, які завершилися досягненням певних угод.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...