Саакашвілі просить Порошенка повернути йому €50 за майку, облиту зеленкою

Саакашвілі просить Порошенка повернути йому €50 за майку, облиту зеленкою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

Колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі звинуватив представників БПП в тому, що його облили зеленкою у Вінницькій області і попросив президента Петра Порошенка відшкодувати вартість зіпсованої футболки.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook, передає “Народна правда”.

Loading...

“Чергова атака зеленкою в Ладижині. Нападник зізнався, що його найняли за 200 гривень люди, схожі на місцевих керівників БПП. Ми всі зняли і скоро вам покажемо”, – написав він.

При цьому Саакашвілі вважає, що Порошенко боїться, що він “завоює” його батьківщину.  “Дуже переживає Петро Олексійович, президент, а за сумісництвом вже – ватажок партії Зеленочних, що я швидко освоюю його вотчину – Вінниччину. Знову надів нову майку, і знову зіпсували”, – зазначив він.

Саакашвілі просить Порошенка повернути йому €50 за майку, облиту зеленкою

Саакашвілі також повідомив, що майка, яку йому зіпсували зеленкою, була куплена за 50 євро в Амстердамському аеропорту.

“Петре Олексійовичу, ви того, чи припиняйте цей дитячий сад, чи відшкодуйте мені вартість моєї майки lacoste, яку я купив у Амстердамському аеропорту, на зворотному шляху з Танзанії. Ціна питання 50 євро”, – написав він.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко не розуміє, що екс-голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі й досі робить в Україні. “Я абсолютно не знаю, що робить пан Саакашвілі в Україні, тому що він був запрошений для того, щоб допомагати мені, але, на жаль, результати ви бачите, він нічого важливого не зробив”, – сказав глава держави.

Раніше повідомлялося, що в Кривому Розі екс-губернатора Одещини закидали яйцями із зеленкою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...