Холодницький запропонував втікачу Онищенко місце зустрічі

Холодницький запропонував втікачу Онищенко місце зустрічі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Прокурори САП готові зустрітися з Олександром Онищенком у Великобританії. Раніше в САП погоджувалися на проведення допиту Онищенко в Польщі.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький заявив про готовність прокурорів допитати Онищенко в Великобританії, де зараз знаходиться нардеп-втікач, передає «Народна Правда».

Loading...

Холодницький заявив в інтерв’ю ZIK про перспективи «справи Онищенко». Зокрема він зазначив, що в «плівках Онищенко» немає ніякої конкретики:

«Ці «частушки» тривати вічно не можуть. Якщо у тебе є докази і ти хочеш допомогти слідству, а не торгуватися. У нього в Україні є ряд адвокатів – передайте через адвокатів цю інформацію, слідство триватиме».

«Ми просто черговий раз дізналися, що між політиками певні “договорняки”», – уточнив керівник САП, але це скоріше про політичну відповідальність, зазначив він.

Холодницький також нагадав, що Онищенко запропонував САП зустрітися на території Великобританії, однак в САП спочатку не погодилися, і запропонували в якості місця для зустрічі Польщу, але Онищенко відмовився.

Зараз прокурори готові зустрітися з екс-нардепом на території Британії, підкреслив Холодницький.

Онищенко виїхав з України в липні 2016 року, після того, як Верховна Рада дала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання і арешт.

Пізніше Онищенко заявив, що у нього є компромат на Порошенка, і він нібито передав його США. У ЗМІ Онищенко опублікував записи, як він стверджує, з нардепом Олесем Довгим і Миколою Мартиненком.

Джерело: Народна Правда