ГПУ хоче зняти недоторканність з відомого екс-регіонала

ГПУ хоче зняти недоторканність з відомого екс-регіонала
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Правда про чиновників

Генпрокуратура готує подання на зняття недоторканності з ще одного народного депутата. Про це повідомив генпрокурор Луценко, а за інформацією ЗМІ новою «жертвою» стане Михайло Добкін.

Генеральна прокуратура України (ГПУ) підготувала подання про зняття депутатської недоторканності з іще одного народного депутата. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генпрокурор Юрій Луценко, інформує «Народна Правда».

“У день Конституції працюємо над черговим поданням про зняття депутатської недоторканності з народного депутата. Рахуємо дні, щоб укластися в процедуру до канікул Верховної Ради”, – зазначив Луценко.

Він висловив надію, що парламентарії підтримають подання на комітеті і в залі. “Але ще краще було б внести на розгляд ВР поправку до Конституції про скасування феодальної за своєю суттю норми про депутатську недоторканність. Тим більше, що Конституційний суд уже погодив текст змін”, – додав генпрокурор.

ГПУ хоче зняти недоторканність з відомого екс-регіонала

Разом з тим, як повідомляє видання «Обозрєватєль» з посиланням на власні джерела, мова йде про нардепа від “Опозиційного блоку” Михайла Добкіна.

Джерело: Народна Правда