Молодого українця довели до самогубства у тюрмі РФ

Молодого українця довели до самогубства у тюрмі РФ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У вівторок, 27 червня, стало відомо про смерть в Росії 20-річного українця Станіслава Трунякова, який наклав на себе руки через постійне насильство у російській в’язниці.

За інформацією “Громадського радіо“, українця виявили повішеним 25 червня в тюменській виправній колонії № 2, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

Більше того, як розповів правозахисник Володимир Осєчкін, кілька засуджених вимагали у сім’ї Трунякова великі гроші, погрожуючи фізичною розправою їхньому синові. Хлопцю погрожували насильством, зґвалтуванням, а також постійно принижували та катували.

Хлопця арештували за перевезення наркотиків. Про “роботу” дізнався через інтернет, однак при спробі перевезти кілограм синтетичних наркотиків, його затримали та арештували. За законами тюрми, “наркокур’єри” мали менше прав, ніж інші засуджені.

Перед скоєнням суїциду українець звертався до керівництва тюрми, однак, за словами правозахисника, вони були у змові зі злочинцями, що шантажували Станіслава і його сім’ю.

Сім’я хлопця виплатила суму, яку вимагали в’язні, хоча для цього й довелось закласти будинок.

“Ми перерахували тільки за те, щоб Стас сидів спокійно. Нам гарантували на 100 відсотків, що з ним буде все в порядку”, – розповіли родичі українця.

Однак шантаж не припинився. Хлопець не витримав та наклав на себе руки.

Раніше ми повідомляли, що суд Росії продовжив арешт українського журналіста Сущенку.

Джерело: Народна Правда