Масове отруєння в ресторані Києва, який належить фірмі з РФ: 16 людей ушпиталено

Масове отруєння в ресторані Києва, який належить фірмі з РФ: 16 людей ушпиталено
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві зареєстровано 16 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед мешканців міста, можливо пов’язаних із вживанням харчових продуктів у суші-барі “Євразія”.

Про це з посиланням на Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України повідомляє Держпродспоживслужба, передає “Народна правда”.

Loading...

Як зазначається, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Києві здійснили позаплановий захід (обстеження) суб’єкта господарювання.

Станом на 18 годину 28 червня підприємство ТОВ «Суши Ленд Євразія» по вул. Дмитрівська, 2а, Шевченківського району, з яким пов’язане отруєння, тимчасово припинило свою діяльність.

Продукція, яка пов’язана із можливим отруєнням вилучена. Зразки продуктів харчування відібрані для лабораторних досліджень.

Наразі всі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні в клінічній лікарні №4 та №9. Хворі пов’язують свої отруєння із вживанням сушів «Каліфорнія», «Філадельфія», «Унагі», «Золотий дракон» та інші.

Громадянам, які вживали продукти харчування, пов’язані із даним суб’єктом господарювання, радять у випадку клінічних ознак захворювання просимо звертатись до лікувально-профілактичних закладів.
Епідеміологічне розслідування випадків захворювання триває.

Нагадаємо, що на початку червня в дитячому садочку селища Мангуш Донецької області було зафіксовано спалах кишкової інфекції. За попередніми даними до лікарні госпіталізовано щонайменше троє дітлахів. Але керівництво дитсадка намагалося приховати цей факт і не повідомило про нього. Наразі поліція веде розслідування.

Джерело: Народна Правда