МОН повідомило абітурієнтам, що вірус “Петя” поборено

МОН повідомило абітурієнтам, що вірус “Петя” поборено
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Доступ до особистих електронних кабінетів абітурієнтів, який був обмежений через масштабну хакерську атаку вірусом під назвою Petya.A, наразі відкритий.

Про це в Facebook повідомила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, передає “Народна правда”.

Loading...

“Реєстрацію електронних кабінетів для вступу відкрито! Кібератака трохи збила нам нормальний темп роботи, але зараз вже все гаразд. Наразі відкрито 1300 кабінетів. Хочу ще раз звернутися до абітурієнтів і нагадати, що реєстрація триватиме до 26 липня. При цьому подача електронних заяв починається аж з 12 липня. Часу вистачить усім!”, – написала вона.

Гриневич також надала посилання на інструкцію, як відкрити кабінет.

Як відомо, 27 червня була здійснена найбільша в історії хакерська атака на Україну. Кібератака почалася практично одночасно близько 11:00. Вірус поширився дуже швидко.

У Нацполіції України повідомили, що за дві доби отримали понад півтори тисячі звернень про блокування роботи комп’ютерів та мереж вірусом-шифрувальником Petya.A.

Європол зазначив, що комп’ютерний вірус Petya.А, який спочатку атакував Україну, а пізніше поширився країнами Європи та світу, все ще не зупинений і прогнози з цього приводу невтішні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...