У Києві зросла кількість госпіталізованих від отруєння суші

У Києві зросла кількість госпіталізованих від отруєння суші
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Зареєструвано 23 випадки захворювання громадян на гостру кишкову інфекцію після вживання їжі в закладі громадського харчування ТОВ “Суші Ленд” в Шевченківському районі столиці.

Повідомляється, що 20 осіб госпіталізовано, серед яких 1 дитина, яка відправлена до інфекційного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №2. Двоє дорослих від госпіталізації відмовилися, пише “Народна Правда” з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в Києві.

Loading...

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Києві наразі відібрано 21 зразок харчових продуктів, в тому числі продовольчої сировини для проведення відповідних досліджень.

Інформація щодо даного випадку також направлена до Національної поліції.

Нагадаємо, спочатку в Києві було зареєстровано 16 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед мешканців міста, можливо пов’язаних із вживанням харчових продуктів у суші-барі “Євразія”.

Нагадаємо також, у МОЗ повідомили, скільки українців вже померло від ботулізму.

Окрім того, на початку червня в дитячому садочку селища Мангуш Донецької області було зафіксовано спалах кишкової інфекції. За попередніми даними до лікарні госпіталізовано щонайменше троє дітлахів. Але керівництво дитсадка намагалося приховати цей факт і не повідомило про нього.

Джерело: Народна Правда
загрузка...