У Путіна відреагували на подарунок ЄС українцям

У Путіна відреагували на подарунок ЄС українцям
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Закордонна правда/Новини

Уряд Російської Федерації внесе пропозицію президенту РФ Володимиру Путіну продовжити зустрічні економічні санкції проти Європейського Союзу до кінця 2018 року.

Про це сьогодні на засіданні кабінету міністрів заявив прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, повідомляє “Народна правда” з посиланням на ТАСС.

Loading...

“У цій ситуації ми будемо реагувати адекватно, вчора ми обговорили це питання з президентом. Уряд внесе пропозицію президенту про те, щоб продовжити дію відповідних заходів ще на один рік – до 31 грудня 2018 року”, – наголосив він.

Медведєв зазначив, що економіка Росії в найближчі роки буде відчувати на собі вплив антиросійських санкцій.

“Ми припускаємо, що російська економіка в найближчі роки буде продовжувати зазнавати впливу цілого ряду негативних чинників, один з цих факторів я тільки що озвучив – це збереження антиросійських санкцій, а також обмеження для наших компаній щодо доступу на ринки капіталу і ринки технологій”, – додав він.

Нагадаємо, що 28 червня Європейський Союз продовжив дію жорстких економічних обмежень проти Російської Федерації до 31 січня 2018 року.

29 червня рішення про продовження секторальних економічних санкцій Євросоюзу щодо Росії на півтора роки набуло чинності.

Раніше повідомлялося, що ЄС офіційно продовжить санкції проти Російської Федерації 28 червня, саме в день, який співпадає з Днем Конституції України.

Варто відзначити, що ЄС, США, та інші західні країни у кілька етапів ввели санкції проти Росії: спочатку через анексію Криму, згодом – через агресію Кремля і розпалювання Росією збройного конфлікту на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...