У Трампа своєрідно вирішили ситуацію з видачею віз родичам американців

У Трампа своєрідно вирішили ситуацію з видачею віз родичам американців
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Адміністрація Дональда Трампа ввела в країні абсолютно нові критерії для видачі віз громадянам деяких країн.

Адміністрація президента США вирішила, що громадяни Сирії, Судану, Сомалі, Лівії, Ірану і Ємену, які намагаються потрапити в країну в якості біженців або щоб возз’єднатися з сім’єю, повинні відповідати деяким критеріям, передає “народна Правда” з посиланням на Associated Press.

За вказівкою Держдепу, заявники з вищеназваних країн повинні довести наявність відносин з батьками, чоловіком або дружиною, дитиною, дорослим сином або дочкою, зятем, невісткою, братом чи сестрою, які вже знаходяться в Сполучених Штатах.

Це ж вимога, за деякими винятками, стосується майбутніх біженців з усіх країн, які чекають схвалення на в’їзд в США.

Крім того, відтепер бабусі, дідусі, онуки, тітки, дядьки, племінниці, племінники, двоюрідні брати і сестри, а також наречені не вважаються близькими родичами.

Також в АП США заявили, що журналісти, студенти, працівники або викладачі, які користуються дійсними запрошення або трудові контракти в США, будуть звільнені від заборони.

Відзначимо, президент США Дональд Трамп застосував 90-денний заборону в’їзду в США для громадян з шести мусульманських країн, який пізніше частково підтвердив Верховний Суд.

Нагадаємо, Трампа викрили у порушенні головного закону США. Окрім того, у США почалася масова кампанія зі збору компромату для імпічменту.

Джерело: Народна Правда