В Україні стартувала вступна кампанія до ВНЗ

В Україні стартувала вступна кампанія до ВНЗ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні 29 червня стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів (ВНЗ). В цьому році цей процес отримав кілька нововведень.

Сьогодні, 29 червня, в Україні стартувала вступна кампанія до ВНЗ, передає «Народна правда».

Loading...

На брифінгу міністр освіти України Лілія Гриневич повідомила:
«29-го червня абітурієнти створюють електронні кабінети і подають 9 заяв на 4 спеціальності. Це можуть бути заяви як в 1 ВНЗ, так і в 9. Ми не обмежуємо кількість ВНЗ, а тільки кількість спеціальностей».

У цьому році також діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від 1 до 9 пріоритетність своїх заяв до вищих навчальних закладів, де 1 – найвища пріоритетність. Заяви подаються в електронному кабінеті з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО має відбутися не пізніше 12-ї години 1 серпня.

З 12 по 20 липень відбувається зарахування на підставі співбесід та конкурсів. Оприлюднення списків зарахованих за співбесідою та творчих конкурсів відбутися не пізніше ніж 24 липня. У цьому році для вступу діють сертифікат і ЗНО 2016 і 2017 років.

За словами Гриневич, при приймальних комісіях ВНЗ працюватимуть відділи технічної підтримки, в які можна звернутися у разі проблем з реєстрацією або в разі відсутності можливості самостійно створити електронний кабінет. Також міністр повідомила, що під час вступної кампанії буде працювати гаряча лінія, окремо буде працювати гаряча лінія для вступників з Криму і з окупованих територій Донбасу.

Детальніше про вступну сесію можна дізнатися з матеріалу нашого сайту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...