Ходорковський передбачив погане майбутнє «чеченським бандитам»

Ходорковський передбачив погане майбутнє «чеченським бандитам»
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

За словами Михайла Ходорковського, чеченська мафія намагається керувати політичними процесами в Росії. Все це, на його думку, може погано закінчитися, перш за все, для самих «кадировців».

Найважливіший висновок з вироку суду у справі про вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова – в Росії діє розгалужена злочинна мережа, нитки якої тягнуться до глави Чечні Рамзана Кадирова. Про це написав у Facebook російський політик і бізнесмен, що живе за кордоном, Михайло Ходорковський, повідомляє «Народна Правда».

Loading...

“У Москві, а можливо, і в інших містах Росії, на напівофіційних умовах, зі зброєю і документами поліцейських, зі штаб-квартирою в “Президент-готелі” функціонує бандитська мережа, що займається своїми бандитськими справами і готова втручатися в політичні процеси в Росії самими бандитськими методами”, – заявляє Ходорковський.

За його словами, «ця зграя не просто рекетирує зовсім не тільки чеченський бізнес, накопичує гроші і зброю». «Вона обов’язково буде пущена в хід в процесі зміни влади в країні. Перетворивши проблему зміни режиму в криваву спіраль насильства і політичних вбивств на вулицях російських міст», – додав Ходорковський.

На його думку, президент Росії Володимир Путін роками заохочував створення цієї кримінальної армії в європейській частині країни. “Вони помилково вважають росіян стадом безсловесної худоби, яку можна безбоязно стригти і гнати під ніж. Зараз настав час, коли те, чим раніше ми тільки обурювалися, можна і потрібно розслідувати. Час розкрити кадирівську злочинну мережу, її інфраструктуру в російських містах, доказово назвати таємних і явних покровителів”, – пише далі опозиціонер.

Ходорковський впевнений, що від відповідальності не повинен піти ніхто. “У загальних інтересах сьогодні, а не в майбутньому, правовими методами прибрати з наших вулиць злочинців, які виступають під виглядом чеченських поліцейських, “охорони Кадирова” і його прісних. Інакше закінчиться це дуже погано. Шар правової культури в суспільстві тонкий, а під ним все сильніше червоніє вугілля такого солодкого слова, як “помста”, – підсумував Ходорковський.

Ходорковський передбачив погане майбутнє «чеченським бандитам»

До слова, про так званий «чеченський слід» говорять і в Україні, зокрема, в контексті замаху на добровольців АТО Адама Осмаєва і Аміну Окуеву. А в Росії «культ Кадирова» продовжує процвітати, так, на честь батька Рамзана Кадирова, покійного екс-глави Чечні Ахмада Кадирова, перейменували футбольний клуб, який бере участь в російській Прем’єр-Лізі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...