Кількість осіб, що отруїлися суші у російському ресторані в Києві, зросла

Кількість осіб, що отруїлися суші у російському ресторані в Києві, зросла
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві за медичною допомогою після масового отруєння в одному зі столичних суші-ресторанів звернулися вже 25 осіб, у тому числі й дитина.

Про це повідомив заступник начальника ГУ Держспоживслужби Олександр Овчаренко, передає “Народна правда” з посиланням на “112 Україна“.

Loading...

“На даний момент за допомогою звернулися 25 осіб, з них одна дитина. Чотири людини, у тому числі дитина, від госпіталізації відмовилися і на лікуванні перебуває 21 людина. Відібрані зразки проб, обстежено 20 осіб персоналу, який надавав послуги харчування, і всі матеріали направлені в лабораторію. Через добу-двоє будемо розуміти, що спричинило дане захворювання”, – сказав він.

Овчаренко також зазначив, що всі матеріали передані в Національну поліцію, де вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 325 Кримінального Кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь).

Нагадаємо, що в Києві було зареєстровано 16 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед мешканців міста, пов’язаних із вживанням харчових продуктів у суші-барі “Євразія”.

Наразі всі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні в столичних клінічних лікарнях №4 та №9. Хворі пов’язують свої отруєння із вживанням сушів «Каліфорнія», «Філадельфія», «Унагі», «Золотий дракон» та інші.

Спеціалістами управління Держпродспоживслужби в Києві наразі відібрано 21 зразок харчових продуктів, в тому числі продовольчої сировини для проведення відповідних досліджень.

КМДА вирішує, чи перевіряти всю мережу ресторанів, якщо через вживання їжі в одному із закладів отруїлися люди.

Джерело: Народна Правда