Стало відомо, як українці ставляться до введення візового режиму з Росією

Стало відомо, як українці ставляться до введення візового режиму з Росією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українці в основному не підтримують візовий режим з Росією. Тільки третина опитаних висловилися «за» введення візового режиму з РФ.

На прес-конференції в Києві, 30 червня, були представлені результати опитування населення України, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Центром Разумкова, передає «Народна Правда».

Як випливає з соціологічного дослідження, можливе введення візового режиму з РФ підтримують 33 відсотки українців. Регіонально таку ініціативу підтримують тільки на Західній Україні – 60 відсотків. В інших переважає негативне ставлення.

В цілому по Україні проти введення віз для росіян – 51 відсоток, 16 відсотків свого ставлення не визначили. У доповіді наголошується – «Негативне ставлення до введення візового режиму з Росією, очевидно, пов’язано з тим, що 51 відсоток жителів України мають родичів, друзів або близьких знайомих, які проживають в Росії».

Загальнонаціональне опитування населення України було проведене з 9 по 13 червня. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим та окупованих територій в Луганській та Донецькій областях. Теоретична похибка вибірки – 2,3 відсотка.

Нещодавно секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що у громадян Росії при перетині кордону з Україною будуть брати біометричні дані.

У Москві пообіцяли ввести у відповідь візовий режим з Україною.

У Мін’юсті заявили, що Україна готова до введення візового режиму з РФ, але необхідне політичне рішення.

Джерело: Народна Правда