У Києві побільшало отруєних від вживання суші

У Києві побільшало отруєних від вживання суші
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Станом на п’ятницю, 30 червня, кількість захворілих на гостру кишкову інфекцію після вживання їжі в закладах громадського харчування східної кухні становить 29 чоловік.

За інформацією Державної установи “Київський міський лабораторний центр МОЗ України”, захворілі звернулися до медичних закладів після вживання їжі в ТОВ “Суші Ленд” та ТОВ “Суши Лайф” за адресами: м. Київ, вул. Дмитрівська, 2а, вул. Степана Бандери, 20Б відповідно, пише “Народна Правда”.

Loading...

В ході здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) для проведення санітарно-мікробіологічного дослідження відібрані об’єкти санітарних заходів (21 проба харчових продуктів, в тому числі сировини), лабораторні дослідження тривають.

Наразі епідеміологічне розслідування випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію продовжується, а громадянам, які вживали продукти харчування, пов’язані із даним суб’єктом господарювання, у випадку клінічних ознак захворювання рекомендують звертатись до лікувально-профілактичних закладів.

Окрім того повідомляється, що ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві 1-2 липня буде здійснено масштабні інформаційні заходи з суб’єктами господарювання, які надають послуги з громадського харчування.

Нагадаємо, спочатку в Києві було зареєстровано 16 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію серед мешканців міста, можливо пов’язаних із вживанням харчових продуктів у суші-барі “Євразія”.

Вчора кількість захворілих становила вже 23 чоловіка.

Джерело: Народна Правда