Трамп закликав посилити вплив на КНДР: терпіння закінчилося

Трамп закликав посилити вплив на КНДР: терпіння закінчилося
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Дональд Трамп вважає, що прийшов час більш рішучих дій щодо Північної Кореї. КНДР продовжує розробки ядерної зброї і балістичних ракет, а уряд країни не поважає людське життя.

У п’ятницю, 30 червня, під час прес-конференції з президентом Південної Кореї в Білому домі, президент США Дональд Трамп виступив за більш рішучі дії щодо уряду КНДР, передає «Народна Правда».

Loading...

У своєму слові Трамп вказав – «Ера стратегічного терпіння щодо північнокорейського режиму зазнала невдачі – багато років вона була невдалою – і, чесно кажучи, це терпіння закінчилося».

Американський лідер при цьому підкреслив, що перед США виникла загроза «безрозсудного і жорстокого режиму» Пхеньяна, який не має ніякого відношення до безпеки свого народу і сусідів і не поважає людське життя.

Президент США підкреслив – «Програми розробки ядерної зброї і балістичних ракет цього режиму вимагають рішучої відповіді». Він також закликав впливові країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону, до яких відноситься, перш за все, Китай, ввести санкції проти уряду КНДР.

Раніше повідомлялося, що в Пентагоні розглядають різні варіанти впливу на КНДР у зв’язку з високою активністю Пхеньяна в розробці і випробуванні ядерної зброї і балістичних ракет. Один з варіантів передбачає військове втручання.

З боку влади КНДР на адресу США тривають погрози.

Джерело: Народна Правда
загрузка...