Візовий режим з Росією: Геращенко запропонував альтернативу

Візовий режим з Росією: Геращенко запропонував альтернативу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Реєстрація росіян, що в’їжджають в Україну, може відбуватися через спеціальний сайт. Російські громадяни будуть попереджати про свій візит в Україну.

Депутат Верховної Ради від «Народного фронту» Антон Геращенко висловився за те, що візовий режим з Росією можна буде ввести лише тоді, коли Україна буде до цього готова. Разом з тим він запропонував альтернативний варіант реєстрації громадян РФ в Україні, передає «Народна Правда».

Україна могла б ввести систему реєстрації осіб з Росії на спеціальних сайтах замість візового режиму з РФ, запропонував Геращенко в ефірі ТК «112 Україна»:

«Його можна і потрібно впроваджувати тоді, коли ми будемо готові до цього, тому що впровадження візового режиму з нашого боку буде означати впровадження візового режиму з російської сторони. Міністерство закордонних справ має мати план, як розгортати таку систему роботи, а найголовніший спосіб боротьби з тероризмом і диверсією – це заздалегідь перевіряти, хто до нас приїжджає. Ми можемо запровадити не візовий режим, а попередження про те, хто приїжджає, реєстрація на електронних сайтах».

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство в разі прийняття рішення про введення візового режиму з РФ готове його реалізувати. Але при цьому міністр висловився за створення платформи, за допомогою якої російські громадяни могли б повідомляти українську владу про свій візит в Україну.

В Україні ж провели опитування громадської думки, з’ясувавши, як українці ставляться до введення віз для росіян.

Джерело: Народна Правда