Парубій привітав військових моряків з днем Військово-Морських сил України

Парубій привітав військових моряків з днем Військово-Морських сил України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій висловив упевненість, що військові моряки України повернуть Крим. Він привітав їх зі святом Військово-Морських сил України.

Андрій Парубій передав привітання військовим морякам України з днем ​​Військово-Морських сил України, а також висловив переконання, що їх силами України поверне собі анексуваний Росією Крим, передає «Народна Правда».

Loading...

У повідомленні прес-служби Верховної Ради від імені спікера парламенту зазначається:

«Переконаний, що українські військові моряки прийдуть до Криму, повернуть Україні і відновлять наші військово-морські бази на півострові. Будьте завжди вірні синьо-жовтого прапора, який підняли ваші героїчні попередники на кораблях Українського військово-морського флоту в Криму в 1918 році. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, а Військово-Морським Силам Збройних Сил України – могутності і хорошого вітру!».

Парубій також пояснив, чому свято військових моряків відзначається в Україні в липні:

«Ми відзначаємо День українського військово-морського флоту саме в липні з кількох причин. Саме в липні 907 року відбувся видатний морський похід великого київського князя Олега на Константинополь. Якраз після цього походу Олег залишив на воротах Царгорода свій щит – символ перемоги».

День Військово-Морських сил ЗСУ відновлений в 2015 році указом президента Порошенко в першу неділю липня.

Тим часом стало відомо, скількох жителів Криму окупаційні власті закликали на службу в російську армію.

Джерело: Народна Правда