Росія та Білорусь почали боятися українських журналістів

Росія та Білорусь почали боятися українських журналістів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Українська журналістка Оксана Коваленко, яка працює у виданні “Українська правда”, не змогла потрапити на територію Білорусі, так як їй заборонили в’їзд. Ініціатором цієї заборони є Російська Федерація.

На своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук Коваленко повідомила, що на пункті пропуску Терюха білоруські прикордонники зняли її з потяга Київ-Мінськ, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

За її словами, прикордонники відмовились пояснити причину заборони. Проте сама Коваленко змогла побачити на моніторі, що ініціатором заборони є РФ.

“І як мені повідомив білоруський прикордонник, оскільки Росія і Білорусь є “союзними державами”, то мені заборонений в’їзд як до РФ, так і до Білорусі”.

“Прикордонники вивели мене з купе, опитали мене про мету моєї поїздки, коли я востаннє була в РФ і Білорусі, чомусь сфотографували мене, при цьому пославшись на якийсь наказ, який не змогли показати. А потім зняли мене з потяга і за якийсь час посадили на поїзд, що прямував до Києва”, – розповіла Коваленко.

Жодних документів про заборону в’їзду і термін її дії журналісту не дали, а лише поставили відповідний штамп у паспорті.

“У Мінську відбуваються переговори між Україною і РФ по Донбасу, тому дивно, чому Білорусь як країна – нібито миротворець, забороняє в’їзд українським журналістам. Бо я впевнена, що в’їзд до РФ і до Білорусі мені заборонено саме через журналістську діяльність”, – зазначила Коваленко.

Росія та Білорусь почали боятися українських журналістів

Раніше ми повідомляли, що Україна випередила Росію та Білорусь у рейтингу соціально розвинених країн світу.

Також варто нагадати, що вчора в Україну не пустили відому російську співачку Бьянку.

Джерело: Народна Правда