Трамп продовжує боротьбу з журналістами в соцмережах

Трамп продовжує боротьбу з журналістами в соцмережах
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Трамп заявив в своєму Twitter, що «шахрайські ЗМІ» докладають усіх зусиль, щоб відлучити президента від соціальних мереж. Крім того, Трамп ще раз «вколов» телеканал CNN.

Президент Дональд Трамп не залишає звичку вести діалог з суспільством через свій Twitter. Як і раніше, Трамп продовжує висловлюватися з приводу ЗМІ, робота яких його не влаштовує, передає «Народна Правда».

Loading...

Трамп заявив, що «фейковий і шахрайські ЗМІ» докладають усіх зусиль для того, щоб переконати «республіканців і інших», що він не повинен використовувати соціальні мережі.

Але сам він вважає, що «переміг на виборах 2016 року завдяки промовам, інтерв’ю та соцмережах». Президент США впевнений, що «мав перемогти фейковий новини, і він це зробив». Він також додав, що «ми продовжимо перемагати». «Я думаю про зміну назви «фейкові новини CNN» на «шахрайські новини CNN», – підсумував Трамп.

Публікації Трампа в соцмережах раніше не раз критикувалися в США. Нещодавно американське видання з цього приводу в своїй статті написало всього три слова: «Зупинись. Просто зупинись». Але Трамп продовжує стояти на своєму.

Зрозуміло, преса буде уважно стежити за майбутньою першою зустріччю президентів Трампа і Путіна. У разі, якщо американський лідер не покаже відповідну для статусу такої зустрічі поведінку, преса на батьківщині обіцяє його «з’їсти».

Джерело: Народна Правда