МВФ відмовиться від однієї з головних вимог до України

МВФ відмовиться від однієї з головних вимог до України
Автор Желізняк Олександр в Аграрна правда/Економічна правда/Новини

Одна з ключових умов МВФ до України, що стосується ринку землі, стане необов’язковою. Як повідомляється, виділення чергового траншу вже не буде прив’язане до цього зобов’язання, навколо якого точиться багато дискусій.

Введення в Україні ринку землі не буде обов’язковою вимогою для надання нового траншу МВФ, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на AgroPortal. “Президент Петро Порошенко попросив зняти питання про запуск ринку землі з порядку денного, і Крістін Лагард, глава МВФ, погодилася”, – повідомляє джерело видання, за словами якого, пункт про необхідність запуску ринку землі буде вилучено з меморандуму України і МВФ.

“На сьогодні між Порошенком і Лагард була досягнута домовленість виключити земельну реформу з переліку питань, які впливають на виділення траншу”, – йдеться в повідомленні.

До слова, раніше в МВФ заявляли, що обов’язковими умовами для завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування EFF і виділення Україні чергового кредитного траншу, є проведення пенсійної та земельної реформи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що український парламент може розглянути зміни до законодавства, що стосуються впровадження ринку землі, але вже після канікул.

Джерело: Народна Правда