Спікер «кадирівського» парламенту Чечні вимагав мільйони у «Сбєрбанку»

Спікер «кадирівського» парламенту Чечні вимагав мільйони у «Сбєрбанку»
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Чечні спікер місцевого парламенту зажадав 30 мільйонів рублів у глави відділення «Сбєрбанку». Банкір не пішов на поводу, і тепер його оголосили у федеральний розшук.

Сьогоднішня «кадирівська» Чечня живе за своїми законами, що зайвий раз показує випадок зі спікером місцевого парламенту, який вимагав гроші, не соромлячись присутніх чиновників. Магомед Даудов, відомий на прізвисько “Лорд”, зажадав від керівника чеченського відділення «Сбєрбанку» 30 млн рублів, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на “Кавказ.Реаліі”.

Loading...

За інформацією джерела видання в Москві, вимагання відбувалося в середині червня в присутності заступника глави МВС по Чечні Апті Алаудінова, а також генерального прокурора Чечні Шарпуді Абдул-Кадирова в кабінеті першого заступника голови уряду Чеченської республіки Якуба Закріева в бізнес-центрі на 4 поверсі будівлі Грозний -Сіті.

Як повідомляється, за логікою «Лорда» -Даудова, всі вищеназвані особи повинні були стати гарантом того, що в разі відмови проти керівника чеченського відділення «Сбєрбанку» Сайд-Магомеда Джабраїлова буде порушено кримінальну справу за підозрою “в пособництві бойовикам”.

Джабраїлов відмовився видати названу суму і пішов у відпустку. Однак відразу після від’їзду з Чечні його оголосили у федеральний розшук. До слова, «Сбєрбанк» поки ніяк не відреагував на дії спікера чеченського парламенту.

Нагадаємо, що раніше незавидну долю «кадирівцям» передрік російський опозиціонер, що знаходиться за кордоном, Михайло Ходорковський.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...