Білл Гейтс застеріг Європу від дружелюбності до біженців

Білл Гейтс застеріг Європу від дружелюбності до біженців
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Мільярдер Білл Гейтс, який сам витрачає сотні мільйонів доларів на боротьбу з бідністю, застеріг європейських лідерів від надмірного гостинності щодо мігрантів з країн Близького Сходу і Північної Африки.

Засновник компанії Microsoft вважає, що Німеччина, яка приймає у себе тисячі біженців, сприяє збільшенню міграційної кризи на всьому європейському континенті, пише “Народна Правда” з посиланням на видання Welt am Sonntag.

Loading...

Білл Гейтс вважає, що набагато розумніше використовувати кошти, які виділяє Німеччина біженцям, для викорінення причин, що породжують масову міграцію. Плюс до цього, він закликає посилити закони, що регулюють прийом мігрантів.

За його словами, Німеччина не в змозі прийняти всіх, тому все більша кількість мігрантів шукатимуть краще життя поза країною.

Крім того, Білл Гейтс похвалив канцлера ФРН Ангелу Меркель за її готовність виділити 0,7% ВВП країни на допомогу відсталим країнам.

Нагадаємо, у німецькому місті Бремен загорівся табір для біженців, а у Магдебурзі сталася масова сутичка мігрантів з футбольними фанатами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...