Перед стартом саміту G20 в Німеччині активізувалися шпигуни

Перед стартом саміту G20 в Німеччині активізувалися шпигуни
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

У Німеччині заявляють про активізацію шпигунських мереж. Це пов’язують з самітом «Великої двадцятки», що пройде на вихідних, при цьому, називається кілька держав, в тому числі і Росія.

Відомство з охорони конституції Німеччини незадовго до початку саміту “великої двадцятки” в Гамбурзі звинуватило ряд великих країн – РФ, Китай, Іран і Туреччину – в зростанні шпигунської активності на німецькій території, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на DW. Як очікується, з відповідною заявою у вівторок, 4 липня, має намір виступити в Берліні міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр. Він планує згадати ці країни, а також Іран. Особливу увагу відомство закликає приділити можливим шпигунським діям в урядовому кварталі Берліна.

Loading...

Росія і Китай при кібератаки на німецькі урядові та комерційні організації неодноразово були розпізнані як ініціатори нападів. “Вибір цілей і тривалість атак”, йдеться в документі, чітко вказували на спроби стратегічної стеження за політичною і адміністративною системами Німеччини.

Нагадаємо, стало відомо про що говоритимуть на полях саміту Дональд Трамп і Володимир Путін.

Джерело: Народна Правда
загрузка...