Генпрокурор Луценко розповів про вірогідність своєї відставки

Генпрокурор Луценко розповів про вірогідність своєї відставки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що у відставку не збирається. Більше того, за його словами, він має приводи для гордості і має намір «добитися результативності» від роботи очолюваного ним відомства.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що не планує йти у відставку восени 2017 року. Таку заяву він зробив після засідання Комітету Верховної Ради з питань регламенту і депутатської етики, повідомляє «Народна Правда» з посиланням на «Інтерфакс-Україна». Крім того, він також відкинув припущення і чутки про те, що після своєї відставки він буде очолювати партію. “Я хочу добитися результативності від Генеральної прокуратури України” – заявляє Луценко.

Loading...

Крім того, генеральний прокурор також зазначив, що вже сьогодні у нього є кілька приводів для гордості, серед яких – справа Януковича, повернуті в бюджет 1,3 млрд гривень, повернення Одеського припортового заводу і виклики до суду 1,2 тисячі хабарників. Всі ці факти, за словами Луценка, говорять про те, що прокуратура почала працювати.

Також, коментуючи рішення Регламентного комітету по народному депутату Лозовому, Луценко зазначив, що задоволений таким рішенням, так як це дасть можливість розглянути справу депутатам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...