В Італії проведена велика спецоперація проти мафії – більше сотні затриманих

В Італії проведена велика спецоперація проти мафії – більше сотні затриманих
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Спецоперація по боротьбі з мафією проведена силами поліції на півдні Італії. Повідомляється про 116 затриманих, в тому числі мерів міст.

Більше тисячі поліцейських взяли участь у спецоперації щодо мафіозних кланів, в тому числі Коза Ностри і Ндрангети, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення La Republica.

Loading...

Як повідомляється, в провінції Апулія затримали 27 осіб. Серед них виявилися мери двох міст – Аветрана (провінція Апулія) Антоніо Міна і Еркье (провінція Салерно) Джузеппе Маргеріта.

Крім того, ще 54 людини, яких підозрюють в зв’язках з угрупованням одного з ватажків Коза Ностри Бенедетто Сантапаола, затримані в провінції Катанія.

Ордери на затримання, видані італійськими судами, стосуються таких злочинів, як вимагання, хабарництво, злодійство, відмивання грошей, нападу на людей, незаконне зберігання вогнепальної зброї і наркоторгівлю.

Раніше повідомлялося, що в рамках кримінального розслідування про переговори між італійською державою і мафією запропонували допитати президента РФ Путіна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...